Hakkımızda

ERGİ Güvenlik Sistemleri

ERGİ Güvenlik Sistemleri

30 Yıllık sektör tecrübesi ile kurulmuş ERGİ Güvenlik; güvenlik kamera, hırsız alarm, geçiş kontrol, araç geçiş kontrol, yangın algılama ve söndürme, çevre güvenlik sistemlerinin projelendirmesi, malzeme satışı, süpervizörlük, uygulama, eğitim ve satış sonrası destek bazında ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

ERGİ Güvenlik teknolojik yenilikleri devamlı suretle takip ederek, oluşturulacak projenin en verimli şekilde sonuçlandırılmasını amaç edinmiştir.

ERGİ Güvenlik projeye uygun ve yüksek standartlı cihaz seçimi, akılcı projelendirme, montaj ve satış sonrası teknik ve eğitim hizmetleri ile kalıcı ve eksiksiz sistemler kurmaktadır.

Güçlü referans listemiz ve tecrübelerimiz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek için gerek proje ve satış guruplarımız, gerekse de satış sonrası destek guruplarımız günden güne kendilerini yenileyerek hizmette ulaştıkları standartlarını devam ettirmektedirler.

Bu konudaki hedefimiz çözümün bir parçası olarak satış öncesi, uygulama ve satış sonrası teknik ve diğer müşteri hizmetlerinde en iyisini sunmaktır.

Ergi Güvenlik …