Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

ERGİ Güvenlik Sistemleri, ‘Alarm İzleme’ ve ‘Kapalı Devre TV Sistemleri’nin yanı sıra tamamlayıcı bir unsur olan geçiş güvenliği, tarayıcılar ve kimlik doğrulama sistemleri konusunda kullanıcılara projelendirme, ürün temini, uygulama ve teknik destek hizmeti vermektedir.

ERGİ Güvenlik Sistemleri, her türlü yapının gereksinimlerini karşılayacak tek kapılı sistemlerden, çok kullanıcılı network sistemlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

ERGİ Güvenlik Sistemleri, kurulumunu yaptığı sistemlerin giriş çıkış kontrolleri, raporlama, personel takibi ve bina güvenliği konularında en üstün performansla çalışması için kurulum öncesi ve sonrasında periyodik olarak kullanıcılara destek verir.

Alarm, CCTV ve Geçiş Güvenliği Sistemlerinin kurulu olduğu yapılarda huzur ve güven ortamının devamlılığını sağlayabilmek için ERGİ Güvenlik Sistemleri, 7 gün 24 saat kullanıcılarının yanındadır.

Geçiş Kontrol Sistemi yalnız turnike ve kapıları değil aynı zamanda otopark bariyer sistemini veya herhangi tetiklenebilir bir mekanizmayı da kontrol edebilir, durum bilgisini anında sisteme aktarabilir veya daha sonra sisteme aktarmak üzere depolayabilir.